Ekonomi

Ekonomi ve siyaset gündemi – 1 Nisan 2023

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Paşa Mahallesi TOKİ Bölgesi’nde düzenlenecek Elazığ Afet Evleri Temel Atma ve Toplu Konut Anahtar Teslim Törenine katılacak. (Elazığ/17:00)

EKONOMİ FİNANS

1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Yıldız Teknik Üniversitesi İSTKA Projeleri Açılışı ve TÜBİTAK Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksi Sonuç Töreni’ne katılacak. (İstanbul/14:00)

2- Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 14. Güney Ege Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı ziyaret ederek tarım sektörü temsilcileriyle görüşmeye gelecek. (Muğla/12:30/16:00)

3- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İpekli-3 Otogarı Konteyner ve Prefabrik Kent’te basın açıklaması yapacak, Katar konteyner kenti ve Narlıca Aselsan çadırkentini ziyaret edecek, İskenderun OSB sanayicileri ile toplantı düzenleyerek katılım sağlayacak İskenderun Limanı’nda yatırım turu. Basına açıklama yapacak ve iftar programına katılacak. (Adıyaman/11:00/Hatay/13:00-19:04)

AKIM

1- 14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimine katılacak adayların birleşik oy pusulalarındaki yerlerinin belirlenmesi için Yüksek Seçim Kurulu’nda kura çekilecek. (Ankara/14:00)

eceabatajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu