Yaşam

Survivor Ertuğ, Asena’nın karnına vurdu! Şiddet anlarını gören sinirlenen Akalın, Ilıcalı’ya seslendi: Diskalifiye edilmeli.

TV8 ekranlarında büyük ilgiyle izlenen yarış Survivor 2023, dün akşam 54. bölümüyle ekrana geldi. Yarışın bağlantı oyununda Asena ve Ertuğ arasında beklenmedik bir olay yaşandı.

“ÖNCE BENİ LANETLEDİN SONRA BİR KADINA VURDUN”

İletişim oyununda puan kaybeden Ertuğ, yanından geçen Asena’yı karnından vurdu. Ertuğ’un Asena’ya vurduğunu gören Nefise, ekip arkadaşına sahip çıktı. Ertuğ’a sert davranan Nefise, “Önce bana küfür ediyorsun sonra kadına vuruyorsun. Bu ne?” Yaptığının gerçek olmadığını belirten Ertuğ, Asena’dan özür diledi. Asena ise Ertuğ’un bu hamleyi bilerek yaptığını söyledi. Kırmızı grupta yarışan Asena Demirbağ, yarışmacılara olaydan sonra karşı gruptaki Ertuğ’un kendisine vurmadığını söyleyerek, “Dövmediniz dediniz. Ne yaptığını göstereyim mi?” o cevapladı.

DEMET AKALIN’DAN DİSKALİFİYE ÇAĞRISI

Uzun yıllardır Survivor’ın sıkı takipçisi olan Demet Akalın, Asena ve Ertuğ arasında yaşananlara sessiz kalamadı. Ünlü sanatçı, Survivor’dan bir görselin paylaşıldığı videoya yorum yaparak Acun Ilıcalı ile konuştu. Asena’nın Merve’nin saçını yolduğu için 6 ödül aldığını hatırlatan Akalın, “Kıza saçını yolduğu için 6 ödül verdiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu